Kwasy
kosmetologiczne

Powstrzymaj efekt
Upływającego czasu


Wykonywane zabiegi


Oraz przydatne informacje

Dbanie o urodę bez wykorzystania radykalnych metod (jak operacje czy inwazyjne zabiegi z użyciem lasera) wymagają systematyczności i kompleksowego podejścia. Jednorazowa wizyta w gabinecie kosmetologicznym z pewnością poprawi doraźnie wygląd naszej cery, jednak osiągnięcie pożądanego rezultatu wymaga regularnej pielęgnacji – zarówno w gabinecie kosmetologicznym, jak i w domowym zaciszu. Bazując na kosmetykach dobranych przez eksperta mamy większą szansę

I PEEL Signature Facelift

I PEEL the Signature Facelift™ to jedyny taki zabieg na świecie! Peeling bazujący m.in. na witaminie C, kwasach AHA oraz komórkach macierzystych, który już po jednokrotnym zastosowaniu poprawia kondycję skóry, gwarantując delikatne złuszczenie naskórka oraz działanie lekko rozjaśniające. Jego niezwykłą cechą jest stymulujący wpływ na produkcję kolagenu oraz wzmocnienie mikrokrążenie. Zabieg, dzięki wykorzystaniu kwasu hialuronowego, polipeptydów oraz wyciągów roślinnych ma silne działanie antyoksydacyjne i wzmacniające.

Zdaniem osób, które poddały się zabiegowi I PEEL the Signature Facelift™, skóra twarzy po zabiegu jest rozświetlona oraz niezwykle delikatna w dotyku. Wyraźnie widać także, że jest wygładzona oraz bardziej napięta i promienna.

Zabieg polecany jest dla osób, które borykają się z trądzikiem różowatym, rumieniem, odwodnieniem i wrażliwością skóry, poszarzeniem skóry (palacze), przebarwieniami, po zabiegach chirurgii plastycznej. Również dla kobiet w ciąży.

Z trądzikiem różowatym, rumieniem, mocno odwodniona, wrażliwa, poszarzała, z przebarwieniami, zmęczona, osób palących, po zabiegach chirurgii plastycznej. Również dla kobiet w ciąży.